ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
همزمان با هفته کتاب: نخستین کتابشهر استان البرز با حضور دکتر مهدی خاموشی افتتاح می شود

تاريخ خبر :  23/8/1390 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  1260

نخستین کتابشهر البرز و چهل و یکمین فروشگاه کتاب موسسه کتابشهر ایران روز چهارشنبه (25 آبان) با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گشایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابشهر ایران، این کتابشهر که قرار بود تا پایان شهریور افتتاح شود، همزمان با نوزدهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران کار خود را آغاز می کند.

این فروشگاه با 170 متر مربع مساحت در استان کرج، 45 متری گلشهر، بین خیابان درختی و انوشیروان، پلاک 25 راه اندازی شده است.

مراجعه‌کنندگان در این کتابشهر که به امکاناتی همچون اتاق مطالعه، میز نقاشی و بازی‌های فکری برای کودکان تجهیز شده، می‌توانند از طریق رایانه‌هایی که در این فروشگاه نصب شده، اطلاعات موجود درباره اقلام فروشگاه را جست‌وجو کنند.

در این فروشگاه، در کنار عرضه هزاران عنوان کتاب، انواع ‌محصولات فرهنگی صوتی و تصویری، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای، وسایل کمک‌آموزشی، لوازم التحریر، اسباب بازی و ... با هدف تامین نیازهای فکری و ترویج فرهنگ کتابخوانی در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود.

بر اساس این گزارش موسسه کتاب شهر ایران با شعار محوری «کتاب شهر، کتاب فروشی خانواده» و با هدف ارتقای امنیت روانی شهروندان به دنبال آماده کردن بستری برای تحلیل و دسته بندی مناسب محصولات فرهنگی است.

گفتنی است، آیین گشایش این فروشگاه روز چهارشنبه 25 آبان با حضور دکتر مهدی خاموشی و جمعی از ناشران و فروشندگان کتاب از ساعت 10 و 30 دقیقه در محل این فروشگاه شروع می شود.

 

پایان پیام/


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد