ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
بسته های ادبیات کهن فارسی ویژه نوجوانان ایرانی توزیع می شود

تاريخ خبر :  24/7/1390 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  1446

موسسه کتابشهر ایران در آستانه هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، بسته های ادبیات کلاسیک ایران ویژه نوجوانان را در مراکز فروش محصولات فرهنگی خود عرضه می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابشهر ایران، این بسته های فرهنگی که شامل گنجینه هایی از ادبیات کلاسیک فارسی است، با همکاری انتشارات طاهر، همزمان با گشایش مدارس و به منظور آشنا کردن نوجوانان ایرانی در اقصا نقاط کشور با میراث فرهنگی ادب فارسی تهیه و در 40 فروشگاه این موسسه در سراسر کشور با قیمت های مناسب به فروش می رسد. در این بسته های فرهنگی پنج کتاب از ادبیات کلاسیک گلچین و توسط نویسندگان مجرب به زبانی ساده و روان برای نوجوانان بازنویسی شده است.

بر اساس این گزارش، از جمله این کتاب ها می توان به «داستان های مولانا جلال الدین بلخی» به قلم مریم شریف رضویان و تصویرگری افسون شهریاری، «شاهنامه 1» به قلم زینت السادات طباطبایی با تصویرگری آزاده جنود، «شاهنامه 2» به قلم زینت السادات طباطبایی با تصویرگری بابک قراگوزلو، «شاهنامه فردوسی 3» به قلم مهناز سید جواد جواهری و تصویرگری سعید رزاقی، «راز سیمرغ» براساس منطق الطیر عطار به قلم مریم شریف رضویان و تصویرگری افسون شهریاری اشاره کرد.

 همچنین «سیمرغ» بر اساس منطق الطیر به قلم مریم شریف رضوی و تصویرگری رسول میردامادی و «ماجراهای طنز تقی» بر اساس داستانی از امثال و حکم دهخدا به قلم داریوش دماوندی و تصویرگری سلیم هاشمی از دیگر کتاب های این بسته فرهنگی است.

گفتنی است، موسسه کتابشهر ایران که کتاب ها و محصولات فرهنگی مناسب با نیازهای خانواده های ایرانی را در مراکز فروش خود در سراسر کشور عرضه می کند، در آینده ای نزدیک بسته فرهنگی ادبیات کلاسیک ایران را برای سنین مختلف عرضه خواهد کرد.


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد