ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
مدیر عامل موسسه کتابشهر ایران: نخستین کتابشهر استان البرز با حضور دکتر مهدی خاموشی افتتاح می شود

تاريخ خبر :  21/6/1390 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  1628

نخستین و مدرن ترین کتابشهر البرز و چهل و یکمین فروشگاه کتاب موسسه کتابشهر ایران مجهز به جدیدترین امکانات، تا پایان شهریور با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گشایش می یابد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیرعامل موسسه کتابشهر ایران با بیان اینکه توسعه کتابشهر با هدف جهت دهی به علائق خانواده های ایرانی انجام می شود؛ گفت: در موسسه کتاب شهر ایران با شعار محوری «کتاب شهر، کتاب فروشی خانواده» به دنبال آماده کردن بستری برای تحلیل و دسته بندی مناسب محصولات فرهنگی هستیم، با این شیوه امنیت خاطر شهروندان بیشتر خواهد شد.

وی افزود: شیوه ی ما در موسسه کتابشهر ایران یکسان سازی فروشگاه‌های کتاب در همه شهرها از نظر نمای ظاهری و ارائه محصولات فرهنگی متناسب با نیاز خانواده های ایرانی است، با این شیوه کتاب‌هایی که از نظر بار معنایی و مذهبی، کتاب‌های فاخر و دارای معنا و محتوای علمی‌اند، عرضه ی مناسب تری خواهند داشت.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی نخستین کتابشهر البرز افزود: این فروشگاه با 170 متر مربع مساحت توسط موسسه کتابشهر ایران در گلشهر کرج خریداری و راه‌اندازی شده است.

شفیق با اشاره به اهمیت استاندارد سازی فروشگاه های کتابشهر، تصریح کرد: این مرکز یک محفل فرهنگی است که به انواع امکانات پیشرفته کتاب فروشی‌های روز دنیا همچون اتاق مطالعه، میز نقاشی و بازی‌های فکری برای کودکان تجهیز شده و مراجعه‌کنندگان می‌توانند از طریق رایانه‌های که در این فروشگاه نصب شده،اطلاعات موجود درباره اقلام فروشگاه را جست‌وجو کنند.

به گفته مدیرعامل موسسه کتابشهر ایران، در این مرکز در کنار عرضه هزاران عنوان کتاب، انواع ‌محصولات فرهنگی صوتی و تصویری، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای، وسایل کمک‌آموزشی، لوازم التحریر، اسباب بازی و ... با هدف تامین نیازهای فکری و ترویج فرهنگ کتابخوانی در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شود.

شفیق در ادامه کمک به افزایش شمارگان کتاب به‌ویژه کتاب‌های بومی و محلی در مناطق استقرار فروشگاه‌های کتاب شهر، بسط و گسترش و تسهیل توزیع کتاب به‌ویژه کتاب‌های ارزشمند را از جمله اهداف توسعه فروشگاه‌های کتاب شهر در سطح کشور برشمرد.

وی همچنین از احداث فروشگاه دیگری در استان‌ یزد خبر داد و گفت: خرید محل مناسبی برای احداث کتابشهر درمرکز استان‌های کرمانشاه، فارس،ایلام،خوزستان قم، اردبیل، آذربایجان غربی، اصفهان، گلستان، مرکزی و همدان، خراسان جنوبی و... از دیگر برنامه‌های این موسسه در سال‌های آتی است.     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد