ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
مدیر عامل موسسه کتاب شهر خبر داد: جدید ترین قلم هوشمند قرآنی با انواع قرآن های نفیس به بازار کتاب می آید

تاريخ خبر :  6/6/1390 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  1450

همزمان با ماه مبارک رمضان عرضه جدیدترین قلم هوشمند قرآنی با انواع قرآن های نفیس در قطع های مختلف در 40 مرکز فروش موسسه کتابشهر شروع شده است.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیر عامل موسسه کتابشهر با بیان اینکه این قلم هوشمند با هدف تسهیل آموزش صحیح تلاوت و روخوانی و ترجمه قرآن تهیه شده است، گفت: این قلم هوشمند و سخنگو امکان قرائت قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار، استاد منشاوی، استاد سعد الغامدی، استاد عبدالرحمن سدیس، استاد  استاد حذیفی و استاد ماهر العقیلی را فراهم می کند.

به گفته شفیق، ترجمه قرآن به چهار زبان فارسی، انگلیسی، ترکی و کردی از دیگر قابلیت های این قلم هوشمند است.

مدیر عامل موسسه کتابشهر ایران از عرضه قرآن های نفیس همراه با این تکنولوژی خبر داد و تصریح کرد: این قلم هوشمند برای اولین بار همراه با قرآن های نفیس در سه قطع جیبی، رقعی و رحلی در سه رنگ سبز، سفید و قرمز تهیه شده است که به زودی به بازار می آید.

وی درباره نحوه کار با این قلم سخنگو نیز یادآور شد: نحوه ی کار با این قلم الکترونیکی برای کلیه ی اقشار و گروه های سنی بسیار ساده است؛ بدین صورت که با روشن کردن قلم و گذاشتن آن روی هر قسمت از آیه شروع به تلاوت آیه، صفحه یا سوره مورد نظر کاربر می‌کند. لازم به ذکر است کاربر می تواند قاری یا ترجمه ی دلخواه خود را انتخاب نماید.

شفیق با بیان اینکه در این تکنولوژی مخاطب کاملا با قرآن مانوس است، متذکر شد: با استفاده از این قلم هوشمند، کاربر متن قرآن کریم را در کنار خود دارد.

 

شفیق همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر به وسیله کابل USB، قابلیت ذخیره سازی اطلاعات (همانند حافظه فلش)، قابلیت استفاده از بلندگو و هندزفری بطور جداگانه، قابلیت استفاده به عنوان Mp3player با حجم 4 گیگابایت امکان ضبط صدا، قابلیت قرآئت آیه، صفحه و سوره، کاربری آسان برای تمام گروه های سنی، ضمانت و خدمات پس از فروش را از دیگر مزایای این قلم هوشمند قرآنی خواند. 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد