ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
مسابقه کتابخوانی ویژه ماه رمضان و طرح های حمایتی از کتابخوانان حرفه ای در کتابشهر بیرجند

تاريخ خبر :  5/6/1390 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  1532

کتابشهر بیرجند در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی برنامه های مختلفی از جمله مسابقات کتابخوانی ویژه ایام ماه مبارک رمضان و طرح های حمایتی هفتگی، ماهانه و سالانه از کتابخوانان را کلید می زند.

 

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، علی اکبر بیجاری کارگزار کتابشهر بیرجند با بیان این مطلب گفت: اولین مسابقه هفتگی کتابخوانی با همکاری اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی  خراسان جنوبی به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان اواخر هفته آینده برگزار می شود.

بیجاری در ادامه با بیان اینکه این مسابقات فرصتی برای تجلیل از کتابخوانان این استان فراهم می کند، مژده داد: برای برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیس فرهنگی در نظر گرفته ایم.

وی توزیع بروشورهای اوقات شرعی در حاشیه همایش قاریان و مداحان خراسان جنوبی و نماز جمعه و مدارس بیرجند را از دیگر اقدامات کتابشهر خواند و گفت: این بروشور ها در اولین روزهای ماه مبارک رمضان میان مردم توزیع شده است.

 

 

 

 

 

کارگزار کتابشهر بیرجند، همچنین در ادامه از طرح های حمایتی این مرکز برای متقاضیان ویژه محصولات فرهنگی کتابشهر خبر داد و گفت: بر اساس این طرح نیز در سه نوبت هفتگی و ماهانه و سالانه به قید قرعه به مشتریان ویژه کتابشهر هدایایی همچون بن خرید کتاب، کتب نفیس، دستگاه های قرآن دیجیتالی، تابلوهای نفیس استاد فرشچیان و ... اهدا می شود. وی با تشکر ویژه از اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی به دلیل حمایت های بی دریغ خود از کتابشهر بیرجند اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز بتواند چنین مسابقاتی را برگزار کند.     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد