ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
کتابهای سفیران کتابشهر در مدارس نجف آباد به زودی منتشر می شود

تاريخ خبر :  15/5/1390 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  1589

موسسه شهید کاظمی که تاکنون سه اثر سفیران کتابشهر نجف آباد در مدارس این شهر را منتشر کرده بود به زودی سه اثر دیگر از این دانش آموزان را روانه بازار کتاب می کند

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابشهر، خلیلی، مدیر عامل کتابشهر نجف آباد و مدیر موسسه نشر عماد با اعلام این خبر گفت: این دانش آموزان نجف آبادی زمانی که سفیران کتابشهر در مدارس خود بودند، بر اثر همنشینی با کتاب در این مرکز، دست به قلم برده و به جرگه پژوهشگران جوان ایرانی پیوستند.

وی افزود: این دانش آموزان که مجریان طرح زنگ مطالعه در برخی مدارس و دبیرستان های این شهر بودند، آثاری پدید آوردند که تاکنون سه اثر از آنها منتشر شده و سه اثر دیگر نیز به زودی منتشر می شود.

به گفته خلیلی یکی از کتاب های منتشر شده «برنامه ریزی محرومیت زدایی ...» نام دارد که محسن رفیعیان با رویکرد ایفای نقش مؤثر نهادهای مشارکتی مردمی نوشته و توسط موسسه شهید کاظمی منتشر شده است.

وی اضافه کرد: این کتاب که ویژه اردوهای جهادی است در دو بخش تدوین شده که بخش اول به بیان مطالبی کلی در مورد حرکت های جهادی اختصاص دارد، بخش دوم کتاب نیز با عنوان (برنامه ریزی محرومیت زدایی) و بخش سوم بیان یک نمونه موردی است.

به گفته مدیر عامل موسسه نشر عماد، زینب اکبری یکی دیگر از سفیران کتابشهر نجف آباد در دومین کتاب که با عنوان « W.P »  توسط همین موسسه منتشر شده، خاطرات احمد شکراللهی را روایت کرده است.

وی «مسافر خوزی...» نوشته محمد مسلم حیدری را سومین کتاب منتشر شده توسط دانش آموزان نجف آبادی خواند و تصریح کرد: این کتاب سرگذشتنامه شهید احمد حجتی یکی از سرداران جنگ ایران و عراق است که به صورت داستان های کوتاه دفاع مقدس، با سبکی جدید، خطی متفاوت، نوشته ای زیبا و روان و به یاد ماندنی روایت شده است.

پایان پیام/


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد