ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
«ماه نو» به گالری ۷۲ می‌آید

تاريخ خبر :  21/2/1398 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  223

نمایشگاه منتخبی از آثار گنجینه هنرهای تجسمی کتاب‌شهر ایران با عنوان «ماه نو» از فردا باحضور جمعی از اهالی هنر و رسانه در گالری ۷۲ گشایش می‌یابد.

 

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، نمایشگاه منتخبی از آثار گنجینه هنرهای تجسمی کتابشهر ایران با عنوان «ماه نو» از فردا با حضور جمعی از اهالی هنر و رسانه در گالری ۷۲ گشایش می‌یابد.

سید شهاب‌الدین شکیبا، مدیر گالری ۷۲ با اعلام این خبر گفت: همزمان با آغاز «ضیافت رمضان ۱۳۹۸» نمایشگاه «ماه نو» از ساعت ۱۴ فردا (۲۱ اردیبهشت) در گالری ۷۲ مجتمع سرچشمه به نمایش در می‌آید.

وی افزود: در این نمایشگاه آثار هنری شاخصی از هنرمندان طراز اول هنرهای تجسمی ایران از جمله جلیل رسولی، پگاه قزوینی، میثم سلطانی، محمود زنده‌رودی، حسن روح‌الامین، ابراهیم صاحب‌اختیاری، محمد‌سعید نقاشیان، مهدی فرخی، ابوالفضل خزاعی، پگاه قزوینی، رضا اسدی و ... دیده می‌شود.

به گفته شکیبا، گالری مجتمع سرچشمه که پیش از این گالری نگار مکتب‌خانه نام داشت، به گالری ۷۲ تغییر نام داده است.

در آیین افتتاحییه این نمایشگاه، از حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از اهالی هنر و رسانه دعوت به عمل آمده است.

مدیر گالری ۷۲ تأکید کرد: نمایشگاه ماه نو از ۲۲ اردیبهشت تا ۱۸ خرداد همه روزه در گالری ۷۲ به نشانی میدان بهارستان، نرسیده به چهار راه سرچشمه، کوچه شهید صیرفی‌پور، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی میزبان علاقه‌مندان آثار هنری است.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد