ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
فروشگاه‌ کتاب چینی آمازون همچنان فعال است

تاريخ خبر :  4/2/1398 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  225

آمازون پیش از این اعلام کرده بود فروشگاه‌های واسطه خود را در چین تعطیل کرده است ولی همچنان به طور مستقیم به فروش کتاب در این کشور ادامه خواهد داد.

 

 

به گزارش کتابشهر، شرکت فروشگاه‌های آنلاین کتاب آمازون اعلام کرده است که همچنان به فروش کتاب در کشور چین ادامه خواهد داد. این شرکت پیش از این در خبری گفته بود فروشگاه‌های محلی و واسطه خود را در کشور چین تعطیل خواهد کرد.

 

به گزارش ایریدر، آمازون بزرگترین فروشگاه‌ آنلاین جهان یکی از بازارهای اصلی محصولات خود را در کشور چین تعطیل کرده است ولی همچنان به تجارت کتاب در این کشور ادامه می‌دهد. مسئولان آمازون گفتند فروش کتاب‌خوان کیندل این شرکت طبق روال سابق خواهد بود.

 

بر اساس سیاست‌های جدید آمازون خریداران چینی می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را به طور مستقیم از کشورهای آمریکا، انگلیس، دانمارک و ژاپن سفارش دهند ولی همچنان می‌توانند از طریق کتابخوان خود کتاب خریداری کنند.

 

آمازون گفته است وب سایت نسخه چینی خود را (Amazon.cn) فعال نگه خواهد داشت و کاربران چینی می‌توانند به طور مستقیم از این طریق کتاب‌های خود را سفارش دهند. کتابفروشی آنلاین کتابخوان کیندل چینی (Migu X) نیز یکی از روش‌های دیگر فروش کتاب آمازون در چین محسوب می‌شود.

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد