ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
ارسال اولین محموله کمک های مردمی کتابشهر ایران به مناطق سیل زده+ تصاویر

تاريخ خبر :  25/1/1398 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  221

فروشگاه زنجیره ای کتابشهر که پس از سیل استان گلستان به پویش جمع آوری کمک های مردمی برای آسیب دیدگان سیل پیوسته اند، اولین محموله از این کمک ها را به مناطق سیل زده ارسال کردند.

 

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیر عامل این موسسه با اعلام این خبر گفت: فروشگاه های کتابشهر پس از ابلاغیه ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی با مجوز ادارات سازمان تبلیغات اسلامی از هفتم فرودین ماه طی فراخوانی و اطلاع رسانی از مردم خواست، کمک های کالایی خود از قبیل، پتو، فرش، چادر، لباس، غذای کنسروی، بیل، وسایل گرمایشی و ... را در اختیار این موسسه قرار دهند. همچنین بسیاری از شهروندان کمک های نقدی داشتند که آنان را راهنمایی کردیم تا کمک های نقدی را نیز به حساب سازمان هلال احمر واریز کنند.

وی ضمن تقدیر از صدور مجوز دریافت کمک های مردمی، همکاری و نظارت خوب روسا  و مدیران ادارات سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان ها، افزود: از ابتدای اعلام فراخوان، استقبال خوبی از طرف مشتریان کتابشهرها بویژه در بروجرد و گلشهر کرج صورت گرفته است، امید است که بتوانیم با جمع آوری این کمک ها قدمی ولو کوچک در همیاری هموطنان آسیب دیده در سیل های اخیر برداریم. این امر میسر نمی شد مگر با همکاری و همیاری دلسوزانه ادارات سازمان تبلیغات اسلامی در فرایند جمع آوری کمک ها که جا دارد از این زحمات تقدیر و سپاسگذاری کنیم.

شفیق از جمع آوری کتب اهدایی مردم برای کودکان و نوجوانان مناطق آسیب دیده از سیل خبر داد و تصریح کرد: پس از انتشار خبر راه‌اندازی پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده، شعبات کتابشهر جمع آوری کتاب را در دستور کار قرار داده اند و از امروز شهروندان می توانند کتاب های اهدایی را نیز در اختیار این فروشگاه زنجیره ای قرار دهند.   به گفته مدیرعامل کتابشهر ایران، با ابلاغ و نظارت سازمان تبلیغات اسلامی، بیش از ۳۰ شعب کتابشهر ایران در ۱۹ استان کشور، کمک‌های کالایی هموطنان عزیز به سیل زدگان کشور را جمع آوری می کنند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پراکندگی جغرافیایی فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتابشهر ایران به سایت این مجموعه به نشانی www.ketabshahr.com مراجعه کنند.

 


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد