ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
کتابشهرهای ایران به کمپین کمک های مردمی به سیل زدگان پیوستند

تاريخ خبر :  24/1/1398 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  42

فروشگاه های زنجیره ای کتابشهر ایران آمادگی خود را جهت مشارکت در کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر د کشور اعلام کردند.

 

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیرعامل این موسسه با اعلام این خبر گفت: بر اساس ابلاغ ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی، بیش از 30 شعب کتابشهر ایران در 19 استان کشور، آماده دریافت کمک های کالایی مردمی به سیل زدگان کشور هستند.

وی افزود: بیش از ۳۰ شعبه کتابشهر ایران از جمله در استان های تهران، البرز، لرستان، آذربایجان شرقی، چهارمحال بختیاری، بوشهر و ... با همکاری ادارات سازمات تبلیغات اسلامی در شهرستان ها، کالاهای اساسی مورد نیاز سیل زدگان عزیز در استان های مختلف کشور را جمع آوری می کنند.

شفیق با اشاره به ماهیت دریافت کمک های مردمی در کتابشهرهای ایران، تصریح کرد: اگرچه کتابشهر از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در جمع آوری اعانه مردمی به سیل زدگان آتش به اختیار است، اما ما از دریافت کمک های نقدی معذوریم چرا که این کمک های نقدی در هلال احمر و کمیته امداد تجمیع می شود، لذا از همه شهروندان عزیز خواهش می کنیم که کمک های خود را در قالب اقلامی چون چادر، پتو، غذاهای کنسروی، بخاری و لباس گرم در اختیار این شعب قرار دهند تا از طریق ادارات سازمان تبلیغات اسلامی به سیل زدگان اهدا شود.

مدیرعامل کتابشهر ضمن عرض تسلیت به بازماندگان و ابزار همدردی با آسیب دیدگان سیل های اخیر، تاکید کرد: امروز کتابشهر ایران نامی مطمئن برای خانواده ها و شهروندان ایرانی است، با این وجود، برای شفاف سازی، گزارش جزئیات جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان در کلیه شعب کتابشهر ایران، به تفصیل در اختیار رسانه ها و مقامات مربوطه قرار خواهد گرفت.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  پراکندگی جغرافیایی فروش کتابشهر به سایت  ketabshahr.com مراجعه کنند.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد