ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
تصاویری از ویترین کتاب های برگزیده انقلاب اسلامی در کتابشهرهای ایران

تاريخ خبر :  21/11/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  110

شعبات مختلف کتابشهر ایران همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، ویترین کتاب های برگزیده چهل سال اخیر را برپا کرده اند.

 

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، فروشگاه های کتابشهر در کنار برگزاری برنامه های مختلف، ویترین ویژه چهل سالگی انقلاب اسلامی برپا کرده است که از جمله این آثار می توان به کتاب های تقریظی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد.

ویترین کتاب های برگزیده انقلاب اسلامی تا پایان سال جاری در فروشگاه های کتابشهر برپاست و علاقمندان می توانند با مراجعه به این شعبات از تسهیلات ویژه از جمله تخفیف خرید کتاب و محصولات فرهنگی بهره مند شوند.

برگزاری دورهمی کتاب با حضور خانواده های شهدا و چهره های سرشناس محلی، برپایی نمایشگاه های کتاب در مدارس، دانشگاه ها، معابر شهری و مراکز فرهنگی، برپایی مسابقات کتابخوانی با موضوع انقلاب اسلامی، همکاری ویژه با موسسه شهید کاظمی در فرایند تولید و توزیع کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از جمله برنامه های کتابشهر به مناسبت چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

علاقه مندان می‌ توانند برای آشنایی با پراکندگی جغرافیایی فروشگاه‌ های کتابشهر، دسترسی به نشانی و شماره تماس و نحوه بهره مندی از مزایای جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، به نشانی اینترنتی www.ketabshahr.com مراجعه کنند.

مؤسسه کتابشهر ایران به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای کتاب و محصولات فرهنگی در ایران، از سال ۸۳ تاکنون ۴۲ فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در ۲۱ استان کشور راه‌اندازی کرده است.

در زیر تصاویری از ویترین های ویژه کتابشهر ایران مشاهده می کنید:


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد