ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
گزارش فروش آمازون در سال 2018/افزایش درآمد نویسندگان

تاريخ خبر :  14/11/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  109

به گفته مسئولان آمازون یکی از دلایل اصلی افزایش فروش این سایت مشارکت خرده‌فروشان واسطه است که از آنها با عنوان بخش سوم یاد می‌شود.

 

  

به گزارش کتابشهر، ایبنا نوشت: میزان فروش سایت آمازون در سال 2018 بیشترین مقدار خود نسبت به سال‌های گذشته بود. آمازون اعلام کرد در سال 2018 نزدیک به 200 میلیارد دلار فروخته است و این رقم نسبت به 177 میلیارد سال 2017 حدود 31درصد رشد داشته است.
 
به گفته مسئولان آمازون یکی از دلایل اصلی افزایش فروش این سایت مشارکت خرده‌فروشان واسطه است که از آنها با عنوان بخش سوم یاد می‌شود. حدود 50درصد فروش در روزهای تعطیل مربوط به این بخش بوده است. آمازون می‌گوید این نوع فروش از طریق واسطه خرده‌فروشان مورد رضایت نویسندگان، ناشران و کتابفروشان است.
 
طبق گزارشی که مسئولان آمازون ارائه کردند میزان فروش در بخش واحد خدمات کلودبه(AWS) حدود 47درصد رشد و به 25 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به سال گذشته بیش از 7میلیارد افزایش داشته است. فروش در بخش آمریکای شمالی و شعبات مربوط به آن نسبت به بقیه نقاط کره زمین بیشتر بوده است. فروش آمازون در شعبه‌های آمریکای شمالی 141 میلیارد دلار بود.
 
در آخرین گزارش آمازون از فروش این سایت درباره کتابفروشی و صنعت نشر به افزایش درآمد نویسندگان همکار آمازون اشاره شده است به طوری که رقم همکاری نویسندگان در سال 2018 بیشترین مقدار خود را داشته است. به گفته آمازون نویسندگان در سال گذشته بیش از 260 میلیون دلار از طریق بخش نشر مستقیم کیندل درآمد کسب کردند.

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد