ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
کتابشهر با جشن های «حدیث عشق» به استقبال چهل سالگی انقلاب می رود

تاريخ خبر :  14/11/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  93

شعبات مختلف کتابشهر ایران همزمان با آغاز جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سلسله جشن های حدیث عشق را در شعبات کتابشهر ایران و مراکز فرهنگی و عمومی اقصاء نقاط ایران برگزار می کند.

 

شعبات مختلف کتابشهر ایران همزمان با آغاز جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سلسله جشن های حدیث عشق را در شعبات کتابشهر ایران و مراکز فرهنگی و عمومی اقصاء نقاط ایران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیر عامل کتابشهر با اعلام این خبر گفت: یکی از ساحت های مهم انقلاب اسلامی رشد و توسعه متوازن فرهنگی و ارتقای سواد فرهنگی و افزایس سطح دسترسی همه خانواده های ایرانی به کتاب و محصولات فرهنگی بود. ایده «کتابشهر ایران» از دل نیات فرهنگی مسئولان دلسوز سازمان تبلیغات اسلامی بیرون آمده است و حاصل آن راه اندازی و توسعه بیش 40 پایانه فروش کتاب و محصولات فرهنگی با محور افزایس سطح دسترسی خانواده های ایرانی به کتاب در اقصاء نقاط ایران است.

وی افزود: هدف کتابشهر رساندن کتاب به شهروندان حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور است. امروز کتابشهر مفتخر به راه اندازی 5 شعبه فروش کتاب در استان سیستان بلوچستان است.

شفیق، با بیان اینکه کتابشهر ایران طبق سنت هر ساله برنامه های مختلفی به مناسبت ایام فجر برگزار می کند که امسال با توجه به جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ویژه برنامه های مختلفی را برای این ایام تدارک دیده ایم، تصریح کرد: امسال برای سهیم شدن در جشن های مردمی و هماهنگی با نهادهای مختلف از 12 بهمن تا پایان سال سلسله جشن های «حدیث عشق» را در کلیه شعبات کتابشهر ایران در 23 استان کشور برگزار می کنیم که شهروندان می توانند با حضور در این برنامه ها از تسهیلات این مراکز استفاده کنند.

به گفته مدیر عامل کتابشهر، برپایی جشن کتاب انقلاب در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، برگزاری دورهمی کتاب با حضور خانواده های شهدا و چهره های سرشناس محلی، برپایی نمایشگاه های کتاب در مدارس، دانشگاه ها، معابر شهری و مراکز فرهنگی، برپایی مسابقات کتابخوانی با موضوع انقلاب اسلامی، همکاری ویژه با موسسه شهید کاظمی در فرایند تولید و توزیع کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از جمله برنامه های کتابشهر است.

مدیر عامل کتابشهر ایران با دعوت از شهروندان برای برخورداری از تسهیلات ویژه خرید کتاب و محصولات فرهنگی خاطر نشان کرد: شهروندانی که کتابشهر در شهر آنان شعبه دارد می توانند از 12 بهمن تا پایان بهمن ماه از تخفیف های ویژه کتابشهر بهره مند شوند.

علاقه مندان می‌ توانند برای آشنایی با پراکندگی جغرافیایی فروشگاه‌ های کتابشهر، دسترسی به نشانی و شماره تماس و نحوه بهره مندی از مزایای جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، به نشانی اینترنتی www.ketabshahr.com مراجعه کنند.

 

مؤسسه کتابشهر ایران به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای کتاب و محصولات فرهنگی در ایران، از سال ۸۳ تاکنون ۴۲ فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در ۲۱ استان کشور راه‌اندازی کرده است.

 

 

 


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد