ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
امیدواری کتابفروشی ایتالیایی در کشور ایرلند

تاريخ خبر :  18/6/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  183

صاحب ایتالیایی کتاب فروشی کمیک شهر دوبلین اظهار امیدواری می کند محتوای رمان های مصور بیشتر از گذشته شود و نویسندگان بیشتر به این حوزه اهمیت دهند.

 

 

کتابفروشی بیگ بنگ در شهر دوبلین پایتخت ایرلند در نوع خود یکی از بهترین مراکز فروش کتاب‌های کمیک و مصور محسوب می شود که در بین کشورهای مختلف مقام پنجم را دارد. این کتاب فروشی سال گذشته نامزد دریافت جایزه بهترین کتاب فروشی فستیوال کمیک استریپ ایالت ساندیگو آمریکا شد و تا کنون دوبار نامزد دریافت جایزه مشهور آیزنر برای فروش کتابهای مصور شده است.

این کتاب فروشی در سال 2011 تاسیس شده است و در مرکز شهر دوبلین تنها به فروش کتابهای مصور و گرافیک و معماری می پردازد. برونو باتیستا صاحب ایتالیایی الاصل این کتاب فروشی همراه دوستان خود این کتاب فروشی را اداره می کند که همه آنها عاشق این نوع کتاب ها هستند.

وی می گوید کتاب مصور دارای جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان داستانی بوده و به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم تنها به فروش این نوع کتابها بپردازیم. در اینجا مشتری هایی از سنین مختلف از 4  تا 70 ساله هر روز برای خرید کتاب مصور می آیند و ما از این مسئله خوشحالیم که همه اقشار به کتاب مصور علاقمند هستند.

باتیستا اعتقاد دارد در زمان کتابهای الکترونیک مخاطبان نسبت به کتابهای کمیک استریپ یا رمان های مصور علاقه ویژه ای پیدا کرده اند. وی می گوید این کتابها بیشتر از یک داستان معمولی هستند چون دنیایی پر از احساسات نویسنده و نقاش یا تصویرگر پشت سر خود دارند.

وی اظهار امیدواری می کند محتوای رمان های مصور بیشتر از گذشته شود و نویسندگان بیشتر به این حوزه اهمیت دهند.

 

 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد