ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
در این خانه هیچ کتابی فروشی نیست !

تاريخ خبر :  24/4/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  142

ولفلک می گوید در طول 30 سال گذشته بیشتر درآمدش را صرف خرید کتاب کرده است و دلش هم نمی آمده که هیچ کدام از این کتاب ها را بفروشد.

 

 

به گزارش کتابشهر به نقل از سیتی هرالد، شاید وقتی اولین بار به خانه آقای استیون ولفلک وارد شوید فکر کنید به اشتباه وارد یک کتاب فروشی شده اید. او ساکن شهر کنویک از ایالت واشنگتن آمریکاست. خودش می‌ گوید عاشق کتاب است و به خاطر همین شمارش کتاب هایش از دستش در رفته است ولی در آماری سرانگشتی می گوید حدود 30 هزار جلد کتاب در خانه اش وجود دارد.

ولفلک می گوید در طول 30 سال گذشته بیشتر درآمدش را صرف خرید کتاب کرده است و دلش هم نمی آمده که هیچ کدام از این کتاب ها را بفروشد. در حقیقت او کتاب ها را می خریده تا نگه دارد ولی خب می گوید بیشتر آنها را خوانده است.

او اعتقاد دارد گذشته، حال و آینده او را احاطه کرده است و همین مسئله هیجان انگیز است. از هر کتابی که بخواهید در خانه اش پیدا می شود. از کتاب های علمی وتاریخی گرفته تا رمان های نویسندگان مشهور. نظریات آلبرت انیشتین، رمان های همینگوی و داستان های نیل آرمسترانگ همگی در مجموعه شخصی یا بهتر بگوییم کتاب خانه خانگی یا خانه کتاب استیون پیدا می شود.

او اعتقاد دارد وقتی کتابی قدیمی در دست می گیرد تمام ماجراهای گذشته اش در ذهنش می گذرد و همین مسئله او را راضی نگه می دارد. او 69 سال سن دارد و می گوید می خواهد تا سال 2020 بازنشسته شود و بقیه عمرش را با کتابهایش سپری کند. 

 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد