ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
اولین رقیب اسپانیایی آمازون وارد آمریکا می شود

تاريخ خبر :  26/1/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  285

یکی از مشخصات اصلی این فروشگاه اینترنتی کتاب معرفی و فروش کتاب های منتشر شده در کشورهای آمریکای لاتین است.

 

 

به گزارش کتابشهر به نقل از پابلیشرزویکلی، امروز 15 آوریل (26 فروردین) اولین سایت فروش آنلاین کتاب به زبان اسپانیایی در آمریکا افتتاح می شود. طبق تاریخ اعلام شده از سوی مسئولان این سایت که نام لیبروس بر روی آن گذاشته شده است قرار است به عرضه کتاب های زبان اسپانیایی بپردازد.

به گفته فیلیپه سیلوا مسئول و موسس این سایت قرار است لیبروس به نشانی librosinespanol.com در اولین فاز کار خود کتاب های چاپی به زبان اسپانیایی را به صورت آنلاین در بازار کتاب آمریکا عرضه کند.

یکی از مشخصات اصلی این فروشگاه اینترنتی کتاب معرفی و فروش کتاب های منتشر شده در کشورهای آمریکای لاتین است. بسیاری از نویسندگان و ناشران اسپانیولی در کشورهای آمریکای لاتین امیدوارند آثارشان بیشتر از گذشته در معرض دید عموم کشورهای انگلیسی زبان قرار بگیرد.

سیلوا موسس این فروشگاه اینترنتی کتاب می گوید در اولین مرحله از فعالیت فروشگاه کتاب لیبروس کتاب ها با همکاری ناشران اسپانیایی با تخفیف های قابل توجهی فروخته خواهد شد. سیلوا سابق بر این مدیر بخش آمریکای لاتین انتشارات پنگوئن بوده است و سال ها در زمینه فروش کتاب های اسپانیایی فعالیت کرده است.

به اعتقاد او فروش کتاب های اسپانیایی زبان در کشور آمریکا موفق خواهد بود چون مهاجران زیادی در سال های اخیر وارد این کشور شده اند. وی امیدوار است بتواند فازهای بعدی فروشگاه آنلاین خود را در همین سال افتتاح کند.

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد