ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
نگاهی به کتاب فروشی آمازون در شهر واشنگتن

تاريخ خبر :  18/1/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  282

یکی از مشخصات این فروشگاه پنجره ها و به خصوص شیشه های خاص آن است که امکاناتی برای معرفی کتاب از پشت پنجره به مشتری های کتاب فراهم کرده است.

 

 

به گزارش کتابشهر به نقل از دیجیتال ریدرز، فروشگاه های زنجیره ای کتاب تقریباً بزرگترین مرجع کتاب فروشی آنلاین در جهان است ولی این شرکت چند سالی است که به تاسیس فروشگاه های کتاب در دنیای واقعی رو آورده است. فروشگاه شهر واشنگتن آمازون یکی از اولین نوع از این فروشگاهها است که دارای امکانات خاصی برای مشتری های خود است.

یکی از مشخصات این فروشگاه پنجره ها و به خصوص شیشه های خاص آن است که امکاناتی برای معرفی کتاب از پشت پنجره به مشتری های کتاب فراهم کرده است. کاربردی که دلش نمی خواهد وارد کتاب فروشی شود از همان پشت پنجره می تواند به طور مختصر اطلاعاتی از کتاب ها دریافت کند.

در فروشگاه شهر واشنگتن آمازون هرچند فضای خود کتاب فروشی کوچک است ولی به نوعی فضای بیرون فروشگاه نیز استفاده شده است. پنجره ها نوعی ویترین و مانیتور اطلاعات کتاب محسوب می شود و کاربران می توانند از همان بیرون اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.

آمازون می گوید سیاست این فروشگاه در دنیای واقعی بر اساس فضای لوکس و بزرگ نیست بلکه نوع اطلاعات و دسترسی ساده مشتری ها به این اطلاعات است که موفقیت را در بازار رقابت با فروشگاه های دیگر تعیین می کند.

 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد