ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
بهترین کتاب فروشی های مستقل در آمریکا / بخش دوم

تاريخ خبر :  22/9/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  162

سیتی لایت بوکس یا کتاب فروشی چراغهای شهر در شهر سان فرانسیسکو واقع شده است که زیر نظر یک انتشارات معروف شهر به همین نام اداره می شود.

 

به گزارش کتابشهر به نقل از پاپ شوگر، امروز با رشد و توسعه کتابفروشی های آنلاین و فروشگاه های زنجیره ای کتاب دیگر کمتر کتابفروشی مستقلی وجود دارد که توان رقابت با این غول های کتاب فروشی را داشته باشند. ولی هنوز هم در آمریکا و دیگر کشورهای جهان کتاب فروشی های مستقل هویت خود را حفظ کرده و میزبان بسیاری از مشتری های علاقمند به کتاب هستند. در گزارش زیر به طور مختصر به معرفی بهترین کتابفروشی های آمریکا پرداخته ایم:

کتابفروشی چراغهای شهر

سیتی لایت بوکس یا کتاب فروشی چراغهای شهر در شهر سان فرانسیسکو واقع شده است که زیر نظر یک انتشارات معروف شهر به همین نام اداره می شود. کسانی که عاشق خواندن کتابهای سیاسی و هنری هستند می توانند در این کتاب فروشی کتابهای خود را پیدا کنند.

پارناسوس

آن پاچت نویسنده آمریکایی با همکاری انتشارات کارن هیز کتاب فروشی با این عنوان افتتاح کرده است که برگرفته از اساطیر یونان باستان است. در این کتاب فروشی زیبا هر کتابی درباره نویسندگان محلی می توانید پیدا کنید.

کتابفروشی کتابهای جلدکهنه

به طور حتم عنوان این کتاب فروشی هر مخاطبی را به سوی خود جلب می کند. کتابفروشی کتابهای جلد کهنه در شهر دنور آمریکا پر از کتابهای دست دوم از سراسر کشور است که هر کسی با هر سلیقه ای را راضی خواهد کرد.

ریدیسکاورد بوکس

در لغت نام این کتاب فروشی برگرفته از واژه تحقیق و بررسی مجدد کتابها است. یکی از نکات برجسته این کتاب فروشی واقع در ایالت ایدیاهو آمریکا برگزاری کنفرانس ها و همایش با حضور نویسندگان و کتاب پژوهان است. در این کتابفروشی هر کتاب علمی می توان پیدا کرد.

کتابفروشی هاوسینگ ورکس

کافه کتاب فروشی هاوسینگ در شهر نیویورک همانطور که از نامش برمی آید ترکیبی از کافه رستوران و کتابفروشی است که پاتوق جوانان دوستدار کتاب محسوب می شود. یکی از فعالیت های عمده این کتاب فروشی که شعار اصلی اش نیز است، مبارزه با ایدز و پدیده بی خانمانی است.

بوکس اند بوکس

این کتاب فروشی یکی از معروف ترین کتاب فروشی های ساحلی در آمریکا و در ساحل میامی ایالت فلوریدا هر روز پذیرای توریست ها و گردشگران خارجی و داخلی است. کتاب فروشی ادعا می کند هر ماه میزبان حدود 60 نویسنده از سراسر آمریکاست.

اسکوار بوکس

کتاب فروشی واقع در منطقه آکسفورد ایالت می سی سی پی متشکل از سه ساختمان قدیمی است که در پله های این کتاب فروشی می توانید نام نویسنده ها و موضوعات کتابها را پیدا کنید.

پولیتیک و پروس

 

این کتاب فروشی برگرفته ازنامش کتاب فروشی کتابهای سیاسی است و هر کسی بخواهد کتابهای معتبری درباره روسای جمهور آمریکا از اوباما گرفته تا نیکسون را می تواند در این کتابفروشی پیدا کند. این کتابفروشی که در شهر واشنگتن واقع شده است به نوعی مرجعی برای دانشجویان رشته های سیاسی این ایالت محسوب می شود. 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد