ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
بهترین کتاب فروشی های مستقل در آمریکا / بخش اول

تاريخ خبر :  14/9/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  165

با وجود غولهای کتابفروشی در جهان ولی هنوز هم در آمریکا و دیگر کشورهای جهان کتاب فروشی های مستقل هویت خود را حفظ کرده و میزبان بسیاری از مشتری های علاقمند به کتاب هستند.

 

به گزارش کتابشهر به نقل از پاپ شوگر، امروز با رشد و توسعه کتابفروشی های آنلاین و فروشگاه های زنجیره ای کتاب دیگر کمتر کتابفروشی مستقلی وجود دارد که توان رقابت با این غول های کتاب فروشی را داشته باشند. ولی هنوز هم در آمریکا و دیگر کشورهای جهان کتاب فروشی های مستقل هویت خود را حفظ کرده و میزبان بسیاری از مشتری های علاقمند به کتاب هستند. در گزارش زیر به طور مختصر به معرفی بهترین کتابفروشی های آمریکا پرداخته ایم:

شهر کتاب پاول

این کتاب فروشی بزرگترین کتابفروشی مستقل در جهان محسوب می شود و در شهر پورتلند ایالت اورگون واقع شده است. این کتابفروشی 3500 بخش مختلف دارد که کتابهای با موضوعات مختلف را به مشتری های خود عرضه می کند. یکی از قسمت های جذاب آن «اتاق کتابهای نایاب» است که علاقمندان بسیاری دارد.

کتابفروشی استراند شهر نیویورک

به گفته یکی از مسئولان این کتاب فروشی اگر 18 مایل کتاب بخواهید می توانید در این کتاب فروشی جستجو کنید. این کتابفروشی در بخش شرقی منطقه منهتن شهر نیویورک واقع شده است و حدود 90 سال از سال تاسیس آن می گذرد.

آخرین کتابفروشی

این عنوان برای کتابفروشی جذاب شهر لس آنجلس انتخاب شده است که به نوعی پاتوق بسیاری از فرهنگ دوستان این شهر محسوب می شود. در این کتاب فروشی راهروهایی از کتاب وجود دارد که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

شرکت کتاب الیوت بی

این کتاب فروشی در شهر سیاتل آمریکا قرار دارد و یکی از نکته های جذابش سرویس دهی به مشتری هایی که گرسنه هستند. در این کتاب فروشی در کنار کتاب می توانید غذای مورد نظر خود را میل کنید.

اول زنان و کودکان

این کتاب فروشی با اسم عجیبش در شهر شیکاگو واقع شده است و شعارش خدمات رسانی به زنان و کودکان است. یکی از بزرگترین کتاب فروشی های کشور آمریکا محسوب می شود و با سبک و سلیقه زنان تزیین شده است. در این کتابفروشی بخشی برای مطالعه کتاب کودکان وجود دارد که در کنار کتاب اسباب بازی نیز برای آنها وجود دارد.

کتابفروشی خانه فالکنر

این کتاب فروشی در حقیقت خانه قدیمی ویلیام فالکنر نویسنده مشهور آمریکایی است. در نیواورلئان منطقه ساحلی وجود دارد که بیشتر مردم و توریست ها از این منطقه بازدید می کنند.

کامن گود بوکس

 

این کتاب فروشی نامی برای عنوان خود انتخاب کرده است که کتابهای خوب معنی می دهد و بیشتر تخصص خود را روی کتابهای شعر گذاشته است. هر کسی بخواهد به زبان انگلیسی شعر بخواند می تواند سری به این کتاب فروشی بزند. 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد