ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
طرح عیدانه کتاب کتابشهر به پیشواز میلاد پیامبر رحمت و مهربانی رفت

تاريخ خبر :  13/9/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  154

به مناسبت فرخنده میلاد پیامبر رحمت و مهربانی و امام جعفر صادق (ع) طرح عیدانه کتاب کتابشهرهای ایران از امروز در بیش از چهل شعبه کتابشهر ایران در سراسر کشور آغاز شد.

     

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیرعامل کتابشهر ایران، با اعلام این خبر گفت: یکی از بحث‌های ما در طول بیش از یک دهه فعالیت این بود که تهیه محصولات فرهنگی ویژه خانواده، منطبق بر سلیقه مشتری و به صورت طبقه­بندی و سهولت دسترسی باشد. یعنی وقتی کودکی از یک خانواده که شامل پدر، مادر و فرزندان است، وارد کتابشهر می‌شود و کتاب مناسب با سنش می‌خواهد، او را به قسمت کتاب کودک و وقتی اسباب‌بازی و بازی فکری می‌خواهد به قسمت مربوطه راهنمایی کنیم و به همین ترتیب تلاش می­کنیم برای همه اعضای این خانواده متناسب با سن و سلیقه­اش، اقلام فرهنگی مورد نیاز را تهیه و عرضه کنیم؛ حال چقدر کتابشهر به این هدف‌گذاری نزدیک شده باید شهروندان قضاوت کنند.

حامد شفیق با بیان اینکه طرح عیدانه کتاب شعبات کتابشهر ایران، مستقل از طرح عیدانه خانه کتاب است، گفت: شعبات کتابشهر ایران در سراسر کشور با هدف تسهیل دسترسی شهروندان علاقمند به کتاب و اقلام فرهنگی و همچنین ترویج کتاب به مثابه یک هدیه نفیس فرهنگی، به مدت دوسال است که طرح‌­های ویژه فروش کتاب و محصولات فرهنگی را با عناوین بهاریه، عیدانه و ویترین مذهبی در ایام و مناسب­های مذهبی و ملی اجرا کرده است، که نمونه اخیر آن، ویترین سه‌گانه کتاب‌های مرتبط با ایام سوگواری محرم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید بود.

وی افزود: شهروندان از امروز (دوشنبه 13 آذر) تا پایان هفته (جمعه 17 آذر) می­توانند با حضور در شعبات مختلف کتابشهر ایران از تسهیلات ویژه خرید کتاب و اقلام فرهنگی عیدانه کتاب با تخفیف­­های ویژه برخوردار شوند.

علاقه‌مندان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره این طرح و پراکندگی جغرافیایی فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتابشهر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این موسسه به نشانی www.ketabshahr.com مراجعه نمایند.

 

کتابشهر ایران به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه­های زنجیره­ای کتاب و اقلام فرهنگی از سال 83 تا به امروز، با شعار اصلی «کتابشهر، کتاب فروشی خانواده ایرانی» بیش از چهل شعبه در اقصاء نقاط ایران دایر کرده است.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد