ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
کتابگردی دانش آموزان دختر شهرستان بروجرد در کتابشهر

تاريخ خبر :  8/9/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  152

دانش آموزان دختر شهرستان بروجرد یک هفته پس از پایان هفته کتاب و کتابخوانی با حضور در کتابشهر بروجرد به کمپین کتابگردی سراسر کشور پیوستند.

 

 به گزارش روابط عمومی موسسه کتابشهر ایران، این دانش آموزانی که همراه با معلمان خود در کتابشهر گردهم آمده بودند، با بیان اینکه کتابگردی مختص هفته کتاب نیست و باید این سنت ارزشمند در طول سال اجرا شود، با حضور در کتابشهر سنت کتابخوانی را پاس داشتند.

به گفته مهدی مرادی، کارگزار کتابشهر بروجرد، این دانش آموزان از این پس به عنوان سفیران فرهنگی کتابشهر خواهند بود که در مدارس بروجرد بساط کتاب برپا خواهند کرد.

وی با اشاره به تعدد کتابخانهها و کتاب‌فروشی در شهرستان بروجرد یادآور شد: رقابت میان فروشندگان کتاب در شهر بروجرد که این روزها زمزمه معرفی آن به عنوان پایتخت فرهنگی کشور شروع شده است، بالا است، کتاب‌فروشیها زیاد هستند و فروشگاه‌هایی که فضای فروشگاهی بزرگ، دکور مناسب، کتاب و محصولات فرهنگی متنوع و با کیفیتی ندارند، از چرخه رقابت خارج می‌شوند.

 

وی ادامه داد: فروشگاه کتاب‌شهر که به همت رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان لرستان و با همکاری امور سینمایی لرستان راه‌اندازی شده است، هم به لحاظ قرار گرفتن در مرکز فرهنگی تجاری شهر و هم به لحاظ فضا و تنوع زیاد محصولات یکی از مراکز فروش کتاب و محصولات فرهنگی ممتاز این شهرستان است.

فروشگاه کتاب‌شهر بروجرد در فضایی به مساحت ۱۰۰ متر در شهر بروجرد به نشانی میدان شهدا ساختمان سینمای آزادی واقع شده است.

گفتنی است، موسسه کتاب‌شهر ایران به عنوان فروشگاه زنجیره‌ای کتاب کشور از سال ۸۳ تاکنون بیش از ۴۰ فروشگاه در همه نقاط کشور راه‌اندازی کرده است.

لازم به ذکر است، صبح امروز چهلمین فروشگاه زنجیرهای کتاب‌شهر ایران مجهز به انواع امکانات فروشگاه و ۱۲ هزار عنوان کتاب در آستانه دهه‌فجر انقلاب اسلامی در شهرستان بروجرد افتتاح شد.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد