ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
«کت آب مایه حیات» میزبان علاقمندان کتاب زابل + عکس

تاريخ خبر :  27/8/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  217

همزمان با هفته کتاب و کتابخوابی، نمایشگاه کتابی با عنوان «کت آب، مایه حیات» شعبه کتابشهر ایران در شهر زابل برپا شده است.

 

 

همزمان با هفته کتاب و کتابخوابی، نمایشگاه کتابی با عنوان «کت آب، مایه حیات» شعبه کتابشهر ایران در شهر زابل برپا شده است.  

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، محمد غزنوی، کارگزار فروشگاه کتابشهر زابل با اعلام این خبر گفت: شعبه کتابشهر زابل هر سال در مناسبت های مختلف اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب می کند، که یکی از این ایام ویژه که به کتاب تعلق دارد، هفته کتاب و کتابخوانی است، امسال نیز ما همچون سال های گذشته، از 24 آبان تا 1 آذر نمایشگاهی برپا کرده ایم که در این مدت کتاب و محصولات فرهنگی مورد نیاز شهروندان با تخفیف های ویژه عرضه می شود.

وی درباره اهمیت شعبه کتابشهر زابل خاطرنشان کرد: کتابشهر زابل که در قلب شهر زابل واقع شده، به همت رییس محترم سازمان تبلیغات اسلامی و مدیران موسسه کتابشهر با هدف پایان دادن به مهجوریت کتب دینی در این مرکز راه اندازی شد و از همین نقطه شهر جریان فرهنگی ایرانی اسلامی به سایر نقاط شهر پمپاژ می ‌شود.

نمایشگاه « کت آب مایه حیات» تا پایان روز 1 آذر صبح ها ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهرها از ساعت 16 تا  20به نشانی زابل، خیابان بیرجندی ­ها، فروشگاه کتابشهر هر روز از ساعت 8 میزبان علاقمندان کتاب و محصولات فرهنگی است.

موسسه کتابشهر ایران به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کتاب و محصولات فرهنگی در ایران، از سال 83 تاکنون 42 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در 21 استان کشور راه اندازی کرده است.

 


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد