ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
کوک اند بوک / وقتی غذا می خورید کتاب یادتان باشد !

تاريخ خبر :  20/7/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  219

کتاب فروشی- رستورانهای شهر بروکسل از معروف ترین جاذبه های توریستی پایتخت بلژیک هستند که شاید معروف ترین آن کتاب فروشی «کوک اندبوک» باشد...

 

به گزارش کتابشهر به نقل از اسمارکس داسپورت،(smarksthespots) خط جدایی فرهنگی ژرمن ‌ها و رومی‌ زبانان از میانه‌ های کشور بلژیک می‌گذرد ولی شاید به گونه ای تلاقی فرهنگ های بین کشورهای اروپایی باشد.

بلژیک در قرون گذشته همیشه محل جنگ ‌های بسیاری بین قدرت ‌های اروپایی بود و به همین دلیل با عنوان «میدان جنگ اروپا» لقب گذاری شده بود ولی نباید از این مسئله غفلت کرد که این کشور همیشه کانون بازرگانی و فرهنگی پر رونقی به شمار می‌رفته است و در سالهای اخیر به خاطر قرار گرفتن در مرکز اتحادیه اروپا اقدام به تاسیس زیباترین مراکز فرهنگی کرده است.

کتاب فروشی- رستورانهای شهر بروکسل از معروف ترین جاذبه های توریستی پایتخت بلژیک هستند که شاید معروف ترین آن کتاب فروشی «کوک اندبوک» باشد که یک علاقمند به کتاب علاوه بر اینکه می تواند کتابهای مورد علاقه خود را در همه زبانها پیدا کند بلکه می تواند غذایی متنوع از فرهنگهای مختلف دریافت کند.

این محل در نگاه اول شاید نوعی رستوران باشد که با کتاب تزئین شده است ولی باید بدانید که در این کتاب فروشی که در لیست زیباترین کتاب فروشی های دنیا قرار دارد کتابهای بسیاری در حوزه های مختلف عرضه می شود و حتی می توان تخصصی ترین کتابها را در آن جستجو کرد.

  

 

 

 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد