ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
کتاب فروشی موبایلی زوج نویسنده در شهر هالیوود !

تاريخ خبر :  16/7/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  175

خبرنگار اهل لس آنجلس در گزارشی اعتقاد خود را اینگونه می نویسد که مردم این به اصطلاح به مشاغلی علاقه نشان می دهند که در حرکت باشد...

 

به گزارش کتابشهر به نقل از لس آنجلس مگزین (lamag)، در شهر لس آنجلس آمریکا مردم می گویند همیشه مشاغل موبایلی موفق بوده و خواهد بود.

خبرنگار اهل لس آنجلس در گزارشی اعتقاد خود را اینگونه می نویسد که مردم این شهر به اصطلاح به مشاغلی علاقه نشان می دهند که در حرکت باشد و شاید به خاطر وضعیت اقلیمی و موقعیت گردشگری آن باشد.

به گفته این خبرنگار در این شهر بسیاری از دوره گردهای بستنی فروش، تغذیه و چیزهای دیگر خیلی موفق هستند و شاید به خاطر همین باشد که زوج نویسنده آمریکایی تصمیم گرفته اند در کنار نویسندگی به شغل کتابفروشی سیار بپردازند.

آلکسا ترمبلی و ایموری هارکینز زوج نویسنده اهل لس آنجلس چند ماهی است که با استفاده از یک خودروی ون در کوچه و خیابانهای لس آنجلس مشغول فروختن کتاب هستند که نام خودروی خود را کتابفروش موبایلی گذاشته اند.

نکته جالب درباره این کتاب فروشی سیار انتخاب کتابهایی است که ابتدا توسط خود این زوج نویسنده خوانده می شوند و به مخاطب پیشنهاد می شوند.

هارکینزها می گویند در این شهر بیشتر تفریحات مربوط به گردشگری و امور تفریحی است که هیچ ربطی به ادبیات و فرهنگ نمی شود و ما با این کار خواستیم کمی به شهر فضای فرهنگی بخشیده باشیم.

آنها می گویند بیشتر چیزهایی که در این شهر به خاطر وجود استودیوهای هالیوودی خوانده یا نوشته می شوند فیلمنامه و نمایشنامه است و مردم تقریباً از ادبیات دور شده اند.

البته گفته خانواده لس آنجلس نویسنده و فروشنده کتاب شاید نتوان تنها با یک ون مردم را به سوی کتابخوانی کشاند ولی حداقل می توان ایجاد علاقه کرد.

 

 

 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد