ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
ویترین سه گانه کتابشهرهای ایران به مناسبت محرم، دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

تاريخ خبر :  3/7/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  199

همزمان با آغاز سوگواری محرم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید، شعبات مختلف کتابشهر ایران در سراسر کشور ویترین سه گانه کتاب های مرتبط با این مناسبت ها برپا کرده اند.

 

 

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، فروشگاه زنجیره ای کتابشهر که از سال های گذشته تاکنون با هدف ترویج سنت حسنه کتاب خوانی و تسهیل دسترسی شهروندان به کتاب و محصولات فرهنگی، در مناسبت های مختلف اقدام به برپایی نمایشگاه و ویترین کتاب در سطح معابر پرتردد شهری، مراکز دولتی، مراکز فرهنگی و علمی، مدارس، دانشگاه ها، جنب مصلی های نماز جمعه کرده، همزمان با ماه محرم، هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید طرح فروش ویژه کتاب و محصولات فرهنگی را شروع کرده است.

ویترین و نمایشگاه های سه گانه ویژه ایام سوگواری محرم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید، در فروشگاه های کتابشهر برپا شده است.

هموطنان عزیز می توانند در شهرهای محل سکونت خود که پایانه های فروش کتاب و محصولات فرهنگی کتابشهر ایران دایر شده، کتاب هایی با موضوع تبیین قیام کربلا و سیر، احادیث و روایات امام حسین (ع)، روایت های دفاع مقدس و کتاب ها و مصحولات فرهنگی مورد نیاز مدرسه و دانشگاه را با تخفیف های ویژه خریداری کنند.

نرم افزار و سی‌دی‌های مداحی و روضه خوانی، پرچم، کتیبه و ... از دیگر محصولات فروشگاه های کتابشهر در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان است.

برپایی مسابقات کتابخوانی و نمایشگاه کتاب عاشورایی در سطح معابر پرتردد شهری، مراکز دولتی، دانشگاهی و فرهنگی از دیگر برنامه ‌های کتابشهر در ایام محرم است.

گفتنی است، ویترین و نمایشگاه های سه گانه شعبات کتابشهر ایران از امروز (دوشنبه 3 مهر) تا پایان ماه محرم میزبان شهروندان عزیز است.

علاقمندان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره این طرح و پراکندگی جغرافیایی فروشگاه های زنجیره ای کتابشهر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این موسسه به نشانی www.ketabshahr.com مراجعه کنند.

کتابشهر ایران یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای کتاب و محصولات فرهنگی در کشور است که در  اقصاء نقاط ایران با هدف توزیع محصولات فرهنگی ارزشی و دینی، مطابق با استانداردها و نیازهای روز فرهنگی، 42 کتاب فروشی دایر کرده است.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد