ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
اعتبار مشتری ها در کتاب فروشی موفق ایالت فلوریدا !

تاريخ خبر :  19/6/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  189

کتاب فروشی تیلیکوم اولین بار توسط ملوانان اروپایی که به آمریکا آمده بودند تاسیس شد که تا کنون به همین نام در این ایالت مشغول به فعالیت است.

 

به گزارش کتابشهر به نقل از کرونلاین (chronline)، 62 طبقه موضوعی کتابفروشی تیلیکوم در شهر سنترالیا ایالت فلوریدا آمریکا امکانی برای دوستداران کتاب فراهم آورده است تا بتوانند تخیلات خود را در تمام زمینه های داستانی پرورش دهند.

این مقدمه شاید کمی عجیب به نظر برسد ولی شعار کتاب فروشی مذکور سفر ادبی برای بالا بردن تجربه خوانندگان کتابها برای نوشتن است که این کار را با کتابهای دست دوم به خوبی انجام داده است.

گری لاکارد صاحب این کتاب فروشی درباره شغلش می گوید: من هر روز در مکانی می نشینم که انبار اطلاعات از داستانهای مختلف است و هر کسی بخواهد تخیل خود را بالا ببرد می تواند از کتابهای من کمک بگیرد.

کتاب فروشی تیلیکوم اولین بار توسط ملوانان اروپایی که به آمریکا آمده بودند تاسیس شد که تا کنون به همین نام در این ایالت مشغول به فعالیت است.

یکی از فعالیت های منحصر به فرد این کتاب فروشی عدم توجه به کتابهای پرفروش آمریکاست چون خود لاکارد اعتقاد دارد این کتابها بیشتر نتیجه تبلیغات و احساسات کاذب مردم فروش می کنند درحالیکه بسیاری از داستانها وجود دارند که در عین گمنامی دارای محتواهای عمیق تری هستند.

لاکارد می گوید من همیشه سعی کردم در کتاب فروشی ام از هر نویسنده ای کتاب داشته باشم تا بتوانم تمام سلیقه ها را پوشش داده باشم.

یکی از روشهای فروش کتاب در این کتابفروشی به گفته لاکارد این است که کسانی که مایل باشند می توانند کتاب خوانده شده را با کتابهای جدید به نصف قیمت خریده شده تعویض کنند.

 

لاکارد به مشتری های خود که اقدام به خرید کتاب می کنند اعتباری می دهد که در خریدهای بعدی می توانند از این اعتبار به عنوان تخفیف برای خریدهای کتابهای بعدی استفاده کنند.

 

 

 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد