ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
اینجا کتابها بی قیمت هستند/ درباره اولین کتاب فروشی فیزیکی آمازون در نیوجرسی آمریکا

تاريخ خبر :  23/5/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  228

کتاب فروشی فیزیکی جدید آمازون در ایالت نیوجرسی دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که در این گزارش به طور خلاصه به آنها پرداخته شده است...

 

به گزارش کتابشهر به نقل از نورجرسی(northjersey)، آمازون بزرگترین خرده فروش آنلاین در جهان از سالهای گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در حوزه فروش کتاب از طریق اینترنت صورت داده است و این سرمایه گذاری در سالهای اخیر به تاسیس کتاب فروشی های واقعی منجر شده است.

کتاب فروشی های واقعی آمازون که از سوی خودشان کتاب فروشی های فیزیکی نام گرفته است در ایالت های مختلف آمریکا یکی پس از دیگری در حال افتتاح است که یکی از آخرین نمونه های آن کتاب فروشی ایالت نیوجرسی است.

به نوشته روزنامه مشهور این ایالت کتاب فروشی مذکور دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که در زیر به طور خلاصه به آنها پرداخته می شود:

یک معامله بزرگ

طبق ادعای آمازون این کتاب فروشی جدید در ایالت نیوجرسی که کتاب فروشی پاراموس نامگذاری شده است یکی از فروشگاههای قرن جدید محسوب می شود. آنها می گویند در این کتاب فروشی به گزینه های تجارت و بازرگانی و معاملات بین اصناف مربوط به تولید کتاب فکر شده است. آنها می گویند این کتاب فروشی انقلاب جدیدی در عرصه خرده فروشی کتاب ایجاد خواهد کرد.

پولی دریافت نمی شود

در این فروشگاه جدید آمازون پول نقد برای فروش کتابها دریافت نمی شود. تمام بهای کتابها به صورت آنلاین از طریق برنامه ها و سایت های آمازون پرداخت می شود.

اینجا کتابها بی قیمت هستند

بر خلاف تمام کتاب فروشی های سنتی که در سراسر جهان وجود دارد در این کتاب فروشی جدید تحت نظارت آمازون روی جلد کتاب ها قیمت آنها درج نشده است چون مشتری ها باید قیمت ها قبلاً از سایت آمازون مشاهده کرده باشند. اگر مشتری ها برنامه آمازون را در گوشی های تلفن همراه خود نصب کرده باشند با بارکدخوان آن می توانند از قیمت کتابها در محل کتاب فروشی اطلاع پیدا کنند.

انتخاب کتاب براساس امتیاز

در سایت آمازون کاربران به کتاب های محبوب خود مثل سایت های سینمایی امتیاز می دهند و مشتری ها نیز می توانند طبق امکان جدید آمازون در این کتاب فروشی کتابها را بر اساس این امتیازها خریداری کنند. البته شاید بعضی ها کلاً به این امتیازها اعتقادی نداشته باشند ولی خب خیلی ها هم ترجیح می دهند بر اساس علایق و سلایق دیگران کتاب بخوانند.

تنها کتاب فروشی نیست

 

شعبه جدید آمازون در ایالت نیوجرسی تنها یک کتاب فروشی محسوب نمی شود بلکه محصولات دیجیتالی مخصوص کتاب خوانی عرضه شده توسط آمازون را نیز می فروشد. دستگاه های جدید کتابخوان کیندل را می توانید در این فروشگاه پیدا کنید. 

 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد