ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
تب داغ تابستانه کتاب

تاريخ خبر :  11/5/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  215

با ثبت نام 936 کتابفروشی در طرح تابستانه کتاب، رکورد ثبت نام طرح های قبلی شکسته شد.

 

به گزارش کتابشهر، روابط عمومی خانه کتاب، مهلت ثبت نام کتابفروشی ها در طرح تابستانه کتاب با استقبال گسترده و بی نظیر کتابفروشان سراسر کشور به پایان رسید.

بر اساس این گزارش، با اعلام آمادگی 936 کتابفروشی از 31 استان کشور برای مشارکت در طرح تابستانه کتاب، رکورد ثبت نام در طرح های قبلی شکسته شد.

برای ارائه یارانه کتاب از طریق کتابفروشان، در مجموع پنج طرح گذشته 1594 کتابفروشی مشارکت کردند که بر این اساس بیشترین میزان مشارکت کتابفروشان در این طرح‌های فصلی، در طرح «تابستانه کتاب» امسال رخ داده است.

در طرح «تابستانه کتاب» که با شعار « این چنین دوست کتاب است از او دست مدار» از پانزدهم مردادماه در کتابفروشی های عضو طرح آغاز می شود، 936 کتابفروشی ثبت نام و تاکنون ثبت نام 805 کتابفروشی مورد تایید قرار گرفته و تأیید صلاحیت سایر کتابفروشان متقاضی نیز در دست بررسی است.

 

گفتنی است، علاقه‌مندان و خریداران کتاب می توانند با همراه داشتن کارت ملی تا پنجم شهریور در مراکز استان ها و تا پانزدهم شهریور در شهرستان ها به کتابفروشی های عضو طرح مراجعه و از تخفیف 20 تا 25 درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

 

      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد