ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
اجاره کتاب به مدت چند ساعت به توریست ها !

تاريخ خبر :  26/4/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  202

اجاره کتاب های تایوانی برای زمانهای کوتاه چندساعته موجب شده است که این کتاب فروشی به یکی از مراکز جذاب و مورد علاقه توریست ها و جهانگردان تبدیل شود.

 

به گزارش به نقل از تودی آنلاین، کتاب فروشی خلاق شهر تایپه پایتخت تایوان روش جدید و خلاقانه ای برای کمک به کتاب خانه های این کشور راه اندازی کرده است تا به قول خودشان فرهنگ و زبان کشورشان را ارتقا دهند.

این کتاب فروشی که در مرکز شهر تایپه واقع شده است در کنار فروش کتاب به کسانی که استطاعت خرید کتاب را ندارند کتابهایش رو اجاره می دهد تا بخوانند و بعد از خواندن تحویل کتاب فروشی می دهند.

چانگ چنگ موسس این کتابفروشی می گوید: تمام سعی این کتاب فروشی در این است که بتوانند زمینه ای برای مطالعه  اقشار کم درآمد فراهم کنند.

مشتری های کتاب با پرداخت مبلغ ناچیزی می توانند کتاب های مورد علاقه خود را از کتاب فروشی قرض بگیرند و در تاریخ معین شده به کتاب فروشی بازگردانند.

چانگ در گفتگو با تودی آنلاین از مردم کشور تایوان می خواهد کتابهای دست دوم خود را برای او ارسال کنند تا به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهد.

وی امیدوار است با این روش در کتاب فروشی خود بتواند فرهنگ و زبان تایوانی را در بین مردم کشورش رونق بخشیده و حتی بتواند کشورهای دیگر را با آن آشنا کند.

به گفته چانگ کتاب فروشی اش در حال حاضر هر هفته 50 کتاب به مشتری ها و علاقمندان به کتابهای تایوانی در کشورهای همسایه مثل ویتنام، فیلیپین، اندونزی و تایلند ارسال می کند.

اجاره کتاب های تایوانی برای زمانهای کوتاه چندساعته موجب شده است که این کتاب فروشی به یکی از مراکز جذاب و مورد علاقه توریست ها و جهانگردان تبدیل شود.

 

صاحب این کتاب فروشی می گوید هرچند با این کرایه های چند ساعته نمی شود چندان پولی کسب کرد ولی حداقل می توان فرهنگ تایوان را در میان خارجی ها تبلیغ کرد. 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد