ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
فروشگاه های آینده آمازون/ مشتری ها وقتشان طلاست!

تاريخ خبر :  4/3/1396 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  229

به گفته این مقام ارشد شرکت آمازون کتاب فروشی های آمازون در دنیای واقعی هرچند مثل سایر کتاب فروشی ها است و از همان استانداردها بهره می برد ولی از شیوه کاملا متفاوتی بهره می گیرد.

 

به گزارش کتابشهر به نقل از سی ان بی سی، آمازون تقریباً در بازار کتاب کنونی بزرگترین مرجع کتاب فروشی آنلاین محسوب می شود که چند سالی است وارد دنیای واقعی نیز شده است و به نظر می رسد همچنان به این کار ادامه خواهد داد.

آمازون سال گذشته اولین فروشگاه کتاب خود را افتتاح کرد و اخیرا در محله منهتن نیویورک کتاب فروشی باز کرده است که اعلام کرده است دومین کتاب فروشی خود را نیز در این شهر افتتاح می کند.

چیزی که واضح است سیاست غول کتاب فروشی دنیای مجازی ورود به بازار کتاب در دنیای واقعی است ولی همانطور که یکی از مسئولان این شرکت با خبرنگار سی ان بی سی مصاحبه کرده است این ورود متفاوت خواهد بود.

به گفته این مقام ارشد شرکت آمازون کتاب فروشی های آمازون در دنیای واقعی هرچند مثل سایر کتاب فروشی ها است و از همان استانداردها بهره می برد ولی از شیوه کاملا متفاوتی بهره می گیرد.

یکی از تفاوت های اصلی کتاب فروشی های آمازون با سایر کتاب فروشی ها این است که نوع کتاب فروشی آمازون یک نوع آنلاین محسوب می شود یعنی در این کتاب فروشی ها نیز مخاطب می تواند کتابش را آنلاین سفارش دهد یا با داشتن اپلیکیشن آمازون از همان کتاب فروشی خرید کند.

در نگاه اول کار کتابفروشی های آمازون در دنیای واقعی شاید مثل سایرین باشد ولی مشتری ها به محض ورود به فروشگاههای آمازون می توانند با گوشی یا تبلت خود کتابهای خود را جستجو کرده و در نتیجه در زمان خود صرفه جویی کنند.

 

اپلیکیشن های مخصوصی که توسط آمازون طراحی شده است در فروشگاهها برای کاربران نصب شده است تا به راحتی کتاب مورد علاقه خود را به دست آورند. البته در فاز اولیه این برنامه ها توسط خود فروشنده ها اجرا می شود ولی آمازون می گوید قصد دارد در آینده کاربری این برنامه ها را به مشتری ها نیز تعمیم دهد. 


     

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد